Fly4free.pl

Loty do Kanady: bilety do Vancouver z Berlina za 1869 PLN

1863 PLN
Foto: Jeffrey Eisen / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
W trakcie podróży lubicie łączyć miejską eksplorację z wypoczynkiem na łonie natury? W takim razie zachodnia Kanada to idealny kierunek dla was! Znajdziecie tam malowniczo położone miasto – Vancover – oraz wiele górskich szlaków i tras trekkingowych. Gwarantuję wam, że z wycieczki wrócicie zachwyceni.

Do Kolumbii Brytyjskiej udacie się we wrześniu oraz październiku (na przykład 5-12.10) – w tym okresie dostępnych jest wiele terminów, a część z nich wypisanych jest poniżej. Podróż do Vancouver rozpoczniecie i zakończycie na berlińskim lotnisku im. Willy’ego Brandta.

W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Air France oraz KLM z wygodnymi przesiadkami na lotniskach w Amsterdamie oraz Paryżu. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny o standardowych wymiarach oraz przedmiot osobisty – mały plecak lub damską torebkę.

Termin podróży: wrzesień – październik
Linie lotnicze: Air France, KLM
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty

Hotel 477 PLN/2 osoby/noc

W Vancouver proponuję wam spędzić ze 2 dni, a następnie ruszcie na odkrywanie uroków zachodniej Kanady. Na miejsce zakwaterowania wybrałem dla motel 2400, który znajduje się nieopodal parku Norquay. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w klimatyzację i telewizor LCD. W łazience jest wanna z prysznicem i suszarka do włosów.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Samochód 1679 PLN/7 dni

Aby zobaczyć jak najwięcej, będziecie potrzebowali auta. Dlatego zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Kanady. Za wynajem rewelacyjnego Dodge Charger (lub podobnego auta) zapłacicie 240 PLN/doba.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »