Fly4free.pl

Znakomite first minute: lato i wakacje na Alasce! Loty Lufthansą z Berlina za 2490 PLN

2490 PLN
Foto: DCrane / Shutterstock
Od błogiego lenistwa na plaży preferujecie aktywny wypoczynek? Przemierzanie górskich szlaków nie jest wam obce, a wręcz przeciwnie, czujecie się na nich, jak ryba wodzie? W takim razie musicie wybrać się na słynącą z malowniczych tras trekkingowych i przepięknych widoków Alaskę!

Do Stanów Zjednoczonych udać się będziecie mogli w terminach pomiędzy 21 czerwca a 30 lipca – przyszłego roku (miejsce to na uwadze, podczas rezerwacji biletów). Podróż rozpoczniecie i zakończycie w porcie lotniczym Berlin Brandenburg.

W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Lufthansa oraz Eurowings Discover. Po drodze czekać was będą wygodne przesiadki na lotnisku we Frankfurcie. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: czerwiec – lipiec 2023 r.
Linie lotnicze: Lufthansa i Eurowings Discover
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty

Hotel od 546 PLN/2 osoby/noc

W Anchorage proponuję wam zakwaterowanie w wynajętym apartamencie, który składa się z w pełni wyposażonej kuchni, salonu, sypialni oraz łazienki z wanną i prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Samochód 4572 PLN/10 dni

Być na Alasce i nie wypożyczyć samochodu, aby móc zobaczyć piękne parki narodowe – to nie przejdzie. Dlatego po przylocie do Anchorage rekomenduję wam wynajem auta.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »