Fly4free.pl

10 dni na Bali za 2420 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu

2420 PLN
Foto: Alfiano Sutianto / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zaplanujcie tegoroczną jesień z wyprzedzeniem. Zostawcie szarą pogodę za sobą i wybierzcie się do rajskiej Indonezji. Na miejscu odpoczniecie na cudownych plażach i odkryjecie dziką naturę. Dodatkowo możecie odwiedzić liczne świątynie oraz przespacerować się po tarasach ryżowych.

Do Azji Południowo-Wschodniej udacie się w terminie 4(5) – 15(16) listopada. Czekają was loty z Berlina, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Scoot z wliczonym małym bagażem podręcznym. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Singapurze.

Na Bali polecam wam noclegi w 4* hotelu Taksu Sanur Hotel. Jest to świetnie oceniany obiekt, który znajduje się w niewielkiej odległości od plaży.

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: Scoot
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty oraz zakwaterowanie na cały pobyt zapłacicie tylko 2420 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju!

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 3865 PLN/2osoby

Berlin – Bali – Berlin >>

Hotel 974 PLN/2 osoby/pobyt

W Indonezji zakwaterowani będziecie w 4* hotelu Taksu Sanur Hotel. Na miejscu dostępny dla was będzie klimatyzowany pokój z prywatną łazienką. Poza tym skorzystacie z odkrytego basenu, strefy spa i darmowego WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »