Fly4free.pl

Zobaczcie Wodospady Wiktorii! Tanie loty do Zimbabwe z Pragi od 1836 PLN

1836 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Eva Mont / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Co powiecie na wycieczkę w mniej oczywistym kierunku? Jeśli znudziły was już plaże i europejskie miasta, udajcie się do dzikiej Afryki. W Zimbabwe będziecie mieli okazję podziwiać wyjątkowe Wodospady Wiktorii, które z pewnością zrobią na was ogromne wrażenie.

Do Afryki wybierzecie się w lipcu przyszłego roku – kilka przykładowych dat znajdziecie wypisanych poniżej. Podróż rozpoczniecie i zakończycie na lotnisku w Pradze.

W obie strony polecicie linią Lufthansa, a po drodze czeka was przesiadka na lotnisku we Frankfurcie oraz przystanek w Windhuk (bez opuszczania samolotu). Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: lipiec
Linia lotnicza: Lufthansa
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty

Hotel 767 PLN/2 osoby/noc

Na miejscu proponuję wam zakwaterowanie w 4* hotelu Azambezi River Lodge, który mieści się w sąsiedztwie Parku Narodowego Zambezi. W waszym pokoju znajdziecie klimatyzację, TV i prywatną łazienkę. Skorzystajcie z pośrednika Prestigia.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 2297 PLN/pobyt

Zachęcam was także do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Zimbabwe. Mając do swojej dyspozycji auto, zobaczycie i zwiedzicie to, co sobie wcześniej zaplanujecie.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »