Fly4free.pl

Zobaczcie Isle of Man TT! Liverpool i Wyspa Man w jednej podróży z Warszawy za 444 PLN

444 PLN
wyścig
Foto: Mark_studio / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Obejrzycie na własne oczy legendę ulicznych wyścigów motocyklowych! Trasa składa się z ponad 200 zakrętów i liczy nieco ponad ok. 60 kilometrów. Podczas wycieczki będziecie mogli także zwiedzić miasto Beatlesów, czyli Liverpool.

Do Wielkiej Brytanii polecicie 26 maja z lotniska w Modlinie. Dzień później udacie się na Wyspę Man. 30 maja wrócicie do Liverpoolu, a 31 maja z powrotem do polskiej stolicy.

Pamiętajcie, że w cenę biletów lotniczych wliczony jest wyłącznie bagaż podręczny, a wszystkich rezerwacji musicie dokonać osobno. Sprawdźcie koniecznie nasze wskazówki, jak się spakować.

W tym roku Isle of Man TT wypada w dniach 28 maja – 11 czerwca. Wyścig możecie zobaczyć za darmo, płatne są jedynie miejsca na trybunie. Podczas waszego wyjazdu będziecie mogli oglądać kwalifikacje do zawodów. Cały harmonogram znajdziecie tutaj >>

Termin podróży: maj
Linie lotnicze: Ryanair, Wizz Air i EasyJet
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Warszawa (Modlin) – Liverpool 26.05
Liverpool – Wyspa Man 27.05
Wyspa Man – Liverpool 30.05
Liverpool – Warszawa 31.05

Hotel

Na Wyspie Man polecam zatrzymać się w Welbeck Hotel Restaurant, który oferuje pokoje z łazienką i bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Liverpoolu rekomenduję zakwaterowanie w ibis Centre Albert Dock, który położony jest blisko najważniejszych atrakcji miasta.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »