Fly4free.pl

Przygoda w Azji: Zjednoczone Emiraty Arabskie i Uzbekistan w jednej podróży z Katowic za 1262 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
1262 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Leonid Andronov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jeśli lubisz "oblotówki" i mniej typowe kierunki wyjazdów, przygotowana przeze mnie propozycja będzie dla ciebie idealnym rozwiązaniem. Odwiedź pełne bogactwa Zjednoczone Emiraty Arabskie, odwiedź stolicę Uzbekistanu oraz ciekawą Samarkandę.

Twoja wycieczka rozpocznie się 27 lutego na lotnisku w Katowicach, kiedy polecisz do Abu Zabi. Następnie czeka cię lot do Taszkientu (3 marca). Do Samarkandy wybierzesz się 10 marca. Do ZEA wrócisz 14 marca, a lot do Polski zaplanowano na 15 marca. Podróżować będziesz na pokładzie samolotów linii lotniczej Wizz Air i Uzbekistan Airways. Pamiętaj, że najniższa cena dostępna jest dla członków WDC.

Termin podróży: luty/marzec
Linia lotnicza: Wizz Air, dla członków WDC i Uzbekistan Airways
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Katowice – Abu Zabi 27 lutego
Abu Zabi – Taszkient 3 marca
Taszkient – Samarkanda 10 marca
Samarkanda – Abu Zabi 14 marca
Abu Zabi – Katowice 15 marca

Hotel od 387 PLN/noc/2 osoby

W Abu Zabi proponuję ci pobyt w 5* hotelu Andaz Capital Gate. Na miejscu znajdziesz strefę spa, basen wewnętrzny i siłownię.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Taszkiencie rekomenduję zakwaterowanie w 5* hotelu Ichan Qala. To luksusowy obiekt, który oferuje swoim gościom komfortowo urządzone pokoje, strefę spa oraz basen. W cenę noclegów wliczono śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Samarkandzie wybrałem dla ciebie 4* hotel Platan. To klimatycznie urządzony obiekt, który może pochwalić się rewelacyjnymi ocenami dotychczasowych gości.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 272 PLN/osoba

Wycieczka do Ferrari World będzie świetnym rozwiązaniem dla miłośników motoryzacji oraz osób, które lubią adrenalinę. Na miejscu znajduje się najszybsza kolejka górska na świecie!

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »