Fly4free.pl

Wakacje pełne wrażeń: zbiór noclegów blisko Energylandii od 201 PLN/noc

energylandia
Foto: Foto: Energylandia
od
201 PLN/noc
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
13.08.2022 - 28.08.2022
Lubicie adrenalinę? Macie ochotę na świetną zabawę? W takim razie musicie wybrać się do największego parku rozrywki w Polsce, czyli Energylandii! Zapoznajcie się z ofertami weekendowych noclegów nieopodal parku w okresie wakacji.

Po dobrą zabawę i zastrzyk adrenaliny proponuję wam wybrać się w okresie pomiędzy sierpniowych weekendów. Ceny pobytów dla dwóch osób zaczynają się już od 201 PLN/noc.

Hotel od 201 PLN/2 osoby/noc

Najtańszym znalezionym przeze mnie obiektem jest apartament Rajska Oaza. To świetnie oceniany obiekt, który zlokalizowany jest w miejscowości Zator, niedaleko Energylandii.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Apartamenty na Kasztelańskiej to klimatyczny obiekt, który mieści w miejscowości Kępki w pobliżu zbiornika wodnego Kasztelan. Na miejscu skorzystacie z jacuzzi i pokoju z prywatną łazienką.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Dom gościnny Krystyna Spytkowice jest nowoczesnym apartamentem zlokalizowanym w Spytkowicach. Od parku rozrywki dzielić was będzie kilka kilometrów. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W spokojnej części Zatoru mieści się kompleks Colors Apartments. Każdy nowocześnie urządzony apartament składa się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu, dwóch sypialni oraz łazienki.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Hotel apartamentowy Carp&bed, który znajduje się w miejscowości Zator to bardzo komfortowy obiekt. Wszystkie studia składają się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu, sypialni oraz łazienki z prysznicem. W cenie zapewniony będziecie mieć dostęp do sieci WiFi oraz bezpłatnego miejsca parkingowego.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Apartamenty Pawełek będą idealnym wyborem dla osób, które potrzebują nieco relaksu na łonie natury. W sąsiedztwie znajduje się wiele terenów zielonych oraz zbiorników wodnych. Niedaleko mieści się również Energylandia.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast obiekt Western Camp Resort od parku rozrywki oddalone jest o 1,5 km. Na jego terenie znajduje się kilka form zakwaterowania od tipi, po wóz westernowy a na domku szeryfa kończąc. W cenie pobyt zapewniony będziecie mieć dostęp do sieci WiFi oraz codzienne śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »