Fly4free.pl

Zbiór letnich lotów od 314 PLN: Włochy, Hiszpania, Cypr, Malta, Czarnogóra i Hiszpania z Polski

314 PLN
Foto: Ingus Kruklitis / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Tego lata wybierzcie się na południe Europy, gdzie możecie odpocząć na cudownych plażach i odkryć przepiękne zakątki. Skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia tanich biletów w letnim okresie.

Na Maltę, Majorkę, Sardynię, Cypr i Sycylię oraz do Chorwacji i Czarnogóry wybierzecie się w sierpniu lub wrześniu z Katowic lub Wrocławia. Na każdą z wysp podróżować będziecie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair lub Wizz Air.

Pamiętajcie, że bez dodatkowych opłat polecicie z małym bagażem podręcznym. Przeczytajcie nasz poradnik, jak efektywnie spakować się w małą walizkę. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla wszyskich – nie musicie być członkami Wizz Discount Club.

Termin podróży: lato
Linia lotnicza: Ryanair i Wizz Air, bez WDC
Bagaż: podręczny

Hotel

W Zadarze proponuję wam noclegi w 3* hotelu Luxury Rooms Contessa Vitali. To świetnie oceniany obiekt, który mieści się w samym sercu starego miasta.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Czarnogórze proponuję wam noclegi w Budvie w świetnie ocenianym apartamencie Adriatic. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu plaży i będzie idealną bazą wypadową do zwiedzania okolic.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »