Fly4free.pl

Wyprzedaż w Pegasus Airlines: Turcja od 374 PLN, Bejrut, Kuwejt, Iran, Oman, Irak, Kirgistan, Bahrajn, Arabia Saudyjska i Pakistan z Berlina od 842 PLN

374 PLN
pakistan
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Punnawit Suwattananun / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Chętni na niezwykłą podróż pełną wrażeń? Skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia biletów lotniczych Pegasus Airlines i zaplanujcie wyjazd w jeden z pięknych zakątków naszej planety.

Na wycieczkę polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczych Pegasus Airlines z lotniska w Berlinie. Możecie wybrać się do Stambułu, Bejrutu, Kuwejtu, Teheranu, Maskatu, Irbilu, Biszkeku, Bahrajnu, Rijadu i Karaczi.

Pamiętajcie, że w cenę biletów lotniczych wliczony jest wyłącznie bagaż podręczy. Przed wyjazdem warto przeczytać nasz poradnik, jak się spakować, a nie będziecie mieli z tym problemu. Wylot z Berlina? Sprawdźcie nasz artykuł, w którym podpowiadamy, jak tanio dostać się do stolicy Niemiec.

Termin podróży: październik – marzec
Linie lotnicze: Pegasus Airlines
Bagaż: podręczny

Hotel

W Stambule polecam zatrzymać się 5* Dilhayat Kalfa Hotel, który znajduje się w samym sercu miasta. W cenę zakwaterowania wliczone są śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »