Fly4free.pl

Super! Wypoczynek na Malcie za 384 PLN! Loty z Katowic i 4 noce w 4* hotelu

384 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: FredP / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Przy tego typu ofercie trzeba szybko działać, ponieważ ktoś inny może „sprzątnąć” wam ją sprzed nosa! Co to za propozycja? Wycieczka na niewielką śródziemnomorską wyspę za rewelacyjne 384 PLN! Jak zarezerwować okazję? Tego dowiecie się z dalszej części tekstu.

Na urlop udacie się na przełomie listopada i grudnia z portu lotniczego Katowice-Pyrzowice. W obie strony podróżować będziecie na pokładach samolotów linii Wizz Air. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla osób z Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą więcej, a dokładniej 231 PLN/osoba.

Na Malcie zakwaterowani będziecie w 4* hotelu Paradise Bay Resort, który znajduje się na północnym wybrzeżu wyspy, tuż nad brzegiem Morza Śródziemnego. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie autobusem X1 za 1,5 EUR lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 28 listopada – 2 grudnia
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla osób z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie hotelu zapłacicie tylko 384 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 288 PLN/2 osoby

Katowice – Malta – Katowice »

Hotel 480 PLN/2 osoby/5 nocy

Na Malcie rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu Solana & Spa, gdzie zakwaterowanie będziecie w dwuosobowym pokoju wyposażonym w klimatyzację, telewizor oraz minibar. W łazience jest wanna z prysznicem oraz suszarka do włosów. We wszystkich pomieszczeniach będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 132 PLN/pobyt

W trakcie wyjazdu chcecie być niezależni? W takim razie wypożyczcie samochód zaraz po przylocie na wyspę.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »