Fly4free.pl

Wypoczynek na Cyprze za 984 PLN: loty z Gdańska i zakwaterowanie na 8 nocy

984 PLN
plaża na cyprze
Foto: Vladimir Sazonov / Shutterstock
Udajcie się na Wyspę Afrodyty jeszcze w tym miesiącu. W tym miesiącu możecie liczyć na wysokie temperatury i bezchmurne niebo. To idealne warunki do aktywnego wypoczynku. Przy okazji zaczerpniecie odrobinę południowego słońca!

Na Wyspę Afrodyty wybierzecie się w terminie 23-31 maja, z gdańskiego portu lotniczego. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na Cyprze zatrzymacie się w 3* hotelu Boronia Hotel Apartments. To świetnie oceniany obiekt, który zlokalizowany jest bezpośrednio przy wybrzeżu. Ponadto na miejscu będziecie mogli skorzystać z basenu i bezpłatnego Wi-Fi.

Termin podróży: maj 2022 r.
Linia lotnicza: Wizz Air, dla członków Wizz Discount Club
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel apartamentowy

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 984 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Podróż 302 PLN/2 osoby

Gdańsk – Larnaka – Gdańsk »

Hotel 1665 PLN/2 osoby/8 nocy

Na Cyprze rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu Boronia, który zlokalizowany jest pobliżu Larnaki. Obiekt posiada zewnętrzny basen, restaurację i pokoje z prywatnymi łazienkami. Do tego od najbliższej plaży dzielić was będzie kilka minut spaceru.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 806 PLN/8 dni

Chcielibyście się wybrać do Nikozji lub na przylądek Ajia Napa? W takim razie zastanówcie się nad wypożyczeniem samochodu po przylocie na wyspę. Mając do swojej dyspozycji auto, łatwo dojedziecie do ww. miejsc.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »