Fly4free.pl

Weekend w Paryżu 656 PLN. Loty (piątek-niedziela) z Krakowa i noclegi w hotelu Ibis

656 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Sean Nel / Shutterstock
W dogodnym terminie obejmującym dni wolne od pracy wyskocz do stolicy Francji. Gwarantuję ci, że w trakcie krótkiej wycieczki uda ci się zobaczyć główne atrakcje miasta: wieżę Eiffla, Łuk Triumfalny, Most Aleksandra III czy Bazylikę Sacré-Cœur.

Do Paryża udasz się w terminie 24-26 lutego (piątek-niedziela) z portu lotniczego Kraków-Balice. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii easyJet z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W stolicy Francji zatrzymasz się w 3* hotelu ibis Paris Alésia Montparnasse 14ème, który znajduje się nieopodal dworca kolejowego Montparnasse. Z lotniska (Charles de Gaulle) w okolice miejsca noclegowego dojedziesz komunikacją publiczną. W tym wątku na forum znajdziesz szczegółowe informacje, jak dostać się z portu lotniczego do centrum Paryża.

Termin podróży: 24 – 26 lutego 2023 r.
Linia lotnicza: easyJet
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów w zapłacisz 656 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Hotel 707 PLN/2 osoby/2 noce

W Paryżu rekomenduję ci noclegi w 3* hotelu ibis Paris Alésia Montparnasse 14ème. Każdy pokój wyposażony został w klimatyzację z funkcją ogrzewania, telewizor oraz czajnik elektryczny. W łazience jest prysznic oraz podstawowe przybory toaletowe. Na terenie całego obiektu będziesz miał zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje od 213 PLN/osoba

W Paryżu obowiązkowo musisz udać się pod wieżę Eiffla. Zachęcam cię do wejścia na jej szczyt, ponieważ z góry rozpościera się malowniczy widok na całe miasto. Bilet wstępu możesz kupić już przed podróżą.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »