Fly4free.pl

Wycieczka do Nowego Jorku za 3146 PLN. Loty z Berlina i 7 nocy w hotelu na Manhattanie

3146 PLN
Foto: Ingus Kruklitis / Shuttestock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Miasto, które nigdy nie śpi to wymarzony kierunek turystów z całego świata. Przygotowałem dla was ofertę wyjazdu w atrakcyjnej cenie. Zobaczcie Statuę Wolności, odkryjcie Manhattan i odwiedźcie Times Square!

Do USA udacie się w terminie 16-23 stycznia, z portu lotniczego Berlin Brandenburg. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii lotniczej TAP Air Portugal, z bezpiecznymi, gwarantowanymi przez przewoźnika przesiadkami w Lizbonie. W cenie biletu zabrać będziecie mogli zabrać ze sobą bagaż podręczny oraz jeden przedmiot osobisty.

W Nowym Jorku zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Pod 39, który znajduje się na Manhattanie. Z lotniska (EWR) w okolice miejsca noclegowego dojedziecie komunikacją publiczną (autobusem lotniskowym lub pociągiem oraz metrem).

Termin podróży: styczeń 2023 r.
Linia lotnicza: TAP Air Portugal
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz 7 nocy w hotelu zapłacicie tylko 3146 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 2782 PLN/2 osoby

Berlin- Nowy Jork – Berlin >>

Hotel 3510 PLN/2 osoby

Na Manhattanie proponuje wam noclegi w 3* hotelu Pod 39. Do waszej dyspozycji będą bardzo komfortowo urządzone klimatyzowane pokoje z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »