Fly4free.pl

Wycieczka 3w1 za 355 PLN. Mediolan, Sardynia i Sycylia w jednej podróży z Krakowa

355 PLN
Foto: NAPA-Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zaplanujcie tegoroczną jesień z wyprzedzeniem i wybierzecie się na niezapomniany wyjazd pełen słońca. Odpocznijcie na pięknej Sycylii, odkryjcie cudowną Sardynię i przespacerujcie się ulicami zjawiskowego Mediolanu.

Wasza przygoda rozpocznie się 29 września na lotnisku w Krakowie, kiedy to polecicie do Mediolanu. Na miejscu zostaniecie do 2 października, po czym udacie się na Sardynię. 7 października skierujecie się na Sycylię. Powrót do Polski zaplanowano na 12 października.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczych Ryanair. Pamiętajcie też, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać jedynie bagaż podręczny.

Termin podróży: 29 września – 12 października
Wylot z: Krakowa
Linia lotnicza: Ryanair, Wizz Air
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Kraków – Mediolan 29 września
Mediolan – Cagliari 2 października
Cagliari– Katania 7 października
Katania – Kraków 12 października

Hotel od 318 PLN/2 osoby/noc

W Mediolanie zatrzymajcie się w świetnie ocenianym apartamencie Esclusivo Loft In Porta Romana. Obiekt znajduje się w centrum miasta. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Cagliari wybrałam dla was noclegi w 3* hotelu Italia. Od większości atrakcji miasta dzielić was będzie kilka minut spaceru. Na miejscu skorzystacie z siłowni i restauracji. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast na Sycylii proponuję wam zakwaterowanie w 3* obiekcie Etna Suite, który usytuowany jest w centrum Katanii. Dotychczasowi goście bardzo dobrze oceniają pobyt w tym miejscu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »