Fly4free.pl

La dolce vita! Zbiór tanich lotów do Włoch z polskich miast od 89 PLN

89 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Przemek Iciak / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lubicie pyszną włoską kuchnię, wiekowe zabytki, słoneczną pogodę oraz niepowtarzalną atmosferę Półwyspu Apenińskiego? Pytanie, kto nie lubi? Skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia lotów do Italii i zaplanujcie kolejną podróż na południe.

Poniżej znajdziecie zbiór propozycji lotów w słonecznych kierunkach. Dostępne są one w różnych terminach oraz niezmiennie atrakcyjnych cenach. Każdy z nich to bezpośredni lot realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. Bilety w najniższych cenach kupicie już za 89 PLN, a jako miejsce wylotu tym razem macie do wyboru 4 miasta w Polsce.

Termin podróży: lipiec – listopad
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel

Planujecie wycieczkę do Pizy? Rekomenduję zatrzymać się tam w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Repubblica Marinara.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Rzymie zatrzymajcie się w luksusowym 4* hotelu Royal Court. Będzie to doskonała baza wypadowa do pieszych wycieczek po Wiecznym Mieście oraz świetne miejsce na wypoczynek.

Samochód od 74 PLN/tydzień!

Chcielibyście zwiedzić więcej – na przykład Toskanię? Przyda się do tego wypożyczony samochód – najlepiej będzie zadbać o niego tuż po wylądowaniu w Italii. Ceny wynajmu poza głównym, turystycznym sezonem wyglądają bardzo zachęcajaco.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »