Fly4free.pl

Klasyczny weekend w Londynie za 440 PLN. Loty (sobota-niedziela) z Katowic i 4* hotel w centrum

440 PLN
big ben londyn
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: PHOTOCREO Michal Bednarek : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lubicie wyjazdy, które swoim terminem obejmują weekend? Jesteście zmuszeni oszczędzać każdy dzień urlopu? W takim razie przychodzę do was z atrakcyjną ofertą wycieczki do Londynu. Zobaczcie London Eye, Tower Bridge i Pałac Westminsterski.

Do Londynu wylecicie w sobotę rano (19 listopada) z portu lotniczego w Katowicach-Pyrzowicach, a do stolicy województwa śląskiego wrócicie w niedzielę wieczorem (20 listopada). W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Wizz Air. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla osób z Wizz Discount Club, chętni na loty bez WDC zapłacą nieco więcej.

Noc w stolicy Anglii spędzicie w 4* hotelu The Bermondsey Square, który znajduje się w pobliżu Tower Bridge. Z lotniska (Londyn Luton) w okolice miejsca noclegowego dojedziecie autobusem.

Termin podróży: 19-20 listopada
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla osób z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty oraz zakwaterowanie w hotelu zapłacicie 440 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 612 PLN/2 osoby/noc

W Londynie rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu The Bermondsey Square. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi. Obiekt mieści się w pobliżu najważniejszych atrakcji miasta.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 48 PLN/osoba

W Londynie musicie odwiedzić najsłynniejszy most w mieście! Wejdźcie na Tower Bridge i przespacerujcie się po kładce ze szklaną podłogą na wysokości 42 metrów.

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »