Fly4free.pl

Walentynki w Nowym Jorku za 3761 PLN. Loty z Warszawy i 7 nocy w hotelu blisko Roosevelt Island

3761 PLN
Foto: Stuart Monk / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Podróż do Nowego Jorku od dawna znajduje się na waszej liście marzeń? Nie czekajcie więc dłużej i zarezerwujcie loty w terminie zahaczającym o święto zakochanych. Gorąca czekolada, lodowisko w Central Parku i słynne Times Square – to będzie wspaniały wypad!

Do USA udacie się w terminie 13-20 lutego, ze stołecznego portu lotniczego. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii lotniczej TAP Air Portugal, z bezpiecznymi, gwarantowanymi przez przewoźnika przesiadkami w Lizbonie. W cenie biletu zabrać będziecie mogli zabrać ze sobą bagaż podręczny oraz jeden przedmiot osobisty.

W Nowym Jorku zatrzymajcie się w hotelu Deluxe Inn & Suites – Long Island City Nyc, który położony jest blisko Roosevelt Island. To idealna baza wypadowa na zwiedzanie miasta.

Termin podróży: luty 2023 r.
Linia lotnicza: TAP Air Portugal
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: 2* hotel

Za loty w dwie strony oraz 7 nocy w hotelu zapłacicie tylko 3761 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 3341 PLN/2 osoby/7 nocy

Deluxe Inn & Suites – Long Island City Nyc to obiekt cieszący się bardzo dobrymi opiniami wśród dotychczasowych gości. Wszystkie pokoje są wyposażone w prywatne łazienki oraz klimatyzację. Na terenie całego hotelu działa bezpłatne Wi-Fi.i.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »