Fly4free.pl

Wakacje na Malcie za 967 PLN. Loty z Wrocławia i 5 nocy w hotelu

967 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Ingus Kruklitis / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się w szczycie sezonu urlopowego na niewielką śródziemnomorską wyspę. W sierpniu na Malcie możecie liczyć na ponad 12 godzin słonecznych w ciągu dnia i temperatury oscylujące w granicach 30-35°C! Zainteresowani? W takim razie zapraszam po szczegóły.

Na wypoczynek udacie się 21 sierpnia z wrocławskiego portu lotniczego im. Mikołaja Kopernika, a do stolicy województwa dolnośląskiego wrócicie 26 sierpnia. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym, a za bilety zapłacicie tylko 272 PLN/osoba.

Na Malcie zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Primera, który znajduje się nieopodal centrum miejscowości Bugibba. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie autobusami nr X1 (przystanek Kennedy) lub nr X3 (przystanek Qroll), a za bilet zapłacicie tylko 2 EUR.

Termin podróży: 21 – 26 sierpnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie hotelu zapłacicie 967 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 543 PLN/2 osoby

Wrocław – Malta – Wrocław »

Hotel 1391 PLN/2 osoby/5 nocy

Na Malcie proponuję wam noclegi w 3* hotelu Primera, który znajduje się w odległości 200 metrów od plaży. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w klimatyzację, telewizor, lodówkę oraz czajnik elektryczny. W łazience znajduje prysznic. Na terenie obiektu znajdują się dwa baseny, a we wszystkich pomieszczeniach będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »