Wakacje na Malcie za 967 PLN. Loty z Wrocławia i 5 nocy w hotelu

967 PLN Wakacje na Malcie z Wrocławia
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się w szczycie sezonu urlopowego na niewielką śródziemnomorską wyspę. W sierpniu na Malcie możecie liczyć na ponad 12 godzin słonecznych w ciągu dnia i temperatury oscylujące w granicach 30-35°C! Zainteresowani? W takim razie zapraszam po szczegóły.
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Na wypoczynek udacie się 21 sierpnia z wrocławskiego portu lotniczego im. Mikołaja Kopernika, a do stolicy województwa dolnośląskiego wrócicie 26 sierpnia. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym, a za bilety zapłacicie tylko 272 PLN/osoba.

Na Malcie zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Primera, który znajduje się nieopodal centrum miejscowości Bugibba. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie autobusami nr X1 (przystanek Kennedy) lub nr X3 (przystanek Qroll), a za bilet zapłacicie tylko 2 EUR.

Termin podróży: 21 – 26 sierpnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie hotelu zapłacicie 967 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 543 PLN/2 osoby

Wrocław – Malta – Wrocław »

Hotel 1391 PLN/2 osoby/5 nocy

Na Malcie proponuję wam noclegi w 3* hotelu Primera, który znajduje się w odległości 200 metrów od plaży. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w klimatyzację, telewizor, lodówkę oraz czajnik elektryczny. W łazience znajduje prysznic. Na terenie obiektu znajdują się dwa baseny, a we wszystkich pomieszczeniach będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 4.07.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
Lato w Egipcie 🏖️⭐⭐⭐⭐ All inclusive w Marsa Alam za 2569 PLN
Egipt z Warszawy 2569 PLN

Lato w Egipcie: all inclusive w 4* hotelu w Marsa Alam

Egzotyka i tropiki: wycieczka na Zanzibar za 3759 PLN 🐒☀️ Loty z dużym bagażem + noclegi przy plaży ⛱️🌴
Zanzibar z Warszawy 3759 PLN

Egzotyka i tropiki: plażowanie i relaks na Zanzibarze

Wycieczka na koniec Italii 🇮🇹🍋 Kalabria za 929 PLN (loty + ⭐⭐⭐ hotel ze śniadaniami) ☕🍕
Włochy z Katowic 929 PLN

Wycieczka na koniec Włoch: city break w Kalabrii

🔥Mega!🔥 Wycieczka do Tajlandii (Phuket) za 2374 PLN 😱😍 Loty z dużym bagażem + willa z basenem 💦👙
Tajlandia z Wiednia 2374 PLN

Nie przegap! Wycieczka na Phuket w MEGA cenie: loty + willa z basenem

Wyspa Malta (7 dni) w Canifor z Poznania (BB)
OD 1199 PLN

Wyspa Malta (7 dni) w Canifor z Poznania (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Wyspa Malta (7 dni) w Canifor z Modlina (BB)
OD 1135 PLN

Wyspa Malta (7 dni) w Canifor z Modlina (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Wyspa Malta (7 dni) w Cardor Holiday Complex z Modlina (BB)
OD 1238 PLN

Wyspa Malta (7 dni) w Cardor Holiday Complex z Modlina (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Wyspa Malta (7 dni) w Canifor z Modlina (BB)
OD 1268 PLN

Wyspa Malta (7 dni) w Canifor z Modlina (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?