Fly4free.pl

Wakacje na Cyprze za 1202 PLN. Loty (bez WDC) z Gdańska i 7 nocy w hotelu apartamentowym

1202 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Lena Havryliuk / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Tegoroczną letnią przerwę w nauce chcielibyście spędzić w miejscu, w którym nie będziecie musieli martwić się o pogodę? W takim razie postawcie na Wyspę Afrodyty. W okresie wakacyjnym na Cyprze możecie spodziewać się ponad 12 godzin słonecznych oraz temperatur oscylujących w granicach 32°C.

Do Larnaki udacie w terminie (22-29 lipca). Wycieczkę rozpoczniecie i zakończycie na gdańskim lotnisku im. Lecha Wałęsy. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w cenie 373 PLN/osoba – dostępne są dla wszystkich, do ich zakupu nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe.

W Larnace zakwaterowani będziecie w hotelu apartamentowym Blazer Residence, który znajduje się nieopodal centrum miasta. Z lotniska w okolice oferowanego noclegu dojedziecie autobusem nr 425 lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 22 – 29 lipca
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel apartamentowy

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 1202 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 746 PLN/2 osoby

Gdańsk – Larnaka – Gdańsk »

Hotel 1657 PLN/2 osoby/7 nocy

Na śródziemnomorskiej wyspie zatrzymacie się w hotelu apartamentowym Blazer Residence, który znajduje się nieopodal plaży Finikoudes. Wszystkie studia składają się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu i spania oraz łazienki z prysznicem. W obiekcie będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi i miejsca parkingowego.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 808 PLN/7 dni

Chcielibyście się wybrać do Nikozji lub na przylądek Ajia Napa? W takim razie zastanówcie się nad wypożyczeniem samochodu po przylocie na wyspę. Mając do swojej dyspozycji auto, łatwo dojedziecie do ww. miejsc.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »