Fly4free.pl

Wakacje 2023 na Maderze za 1212 PLN. Loty z Berlina i 7 nocy w hotelu (ze śniadaniami)

1212 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: murbansky / Shutterstock
Idealna opcja wypoczynku dla osób, które nie mają problemu z planowaniem wyjazdów z wyprzedzeniem. Dlaczego o tym piszę? Ponieważ oferuję ci urlop w sezonie wakacyjnym na przepięknej Maderze! Po szczegóły zapraszam do dalszej części tekstu.

Na portugalską wyspę udasz się na przełomie czerwca i lipca przyszłego roku. Podróż rozpoczniesz i zakończyć w porcie lotniczym Berlin Brandenburg. W obie strony polecisz na pokładzie samolotu linii easyJet z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na Maderze zatrzymasz się w 3* hotelu Amparo, który znajduje się w sąsiedztwie piaszczystej plaży w miejscowości Machico. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie komunikacją publiczną za ok. 7 PLN lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 29 czerwca – 6 lipca 2023 r.
Linie lotnicze: easyJet
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel ze śniadaniami

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacisz 1212 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Hotel 1463 PLN/2 osoby/7 nocy

Na portugalskiej wyspie proponuję ci noclegi z codziennymi śniadaniami w 3* hotelu Amparo. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w klimatyzację, telewizor oraz czajnik elektryczny. W każdym jest łazienka z wanną i prysznicem. Na miejscu będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 1466 PLN/7 dni

Aby wakacje minęły ci w super atmosferze, nie zapomnij wynająć samochodu po przylocie na wyspę. Mając do swojej dyspozycji auto, dojedziesz w „prawie” każdy zakątek Madery.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »