Fly4free.pl

Urlop w Nowym Jorku za 2720 PLN. Bezpośrednie loty z Berlina i 6 nocy w hotelu przy Central Parku

2720 PLN
Foto: Mihai_Andritoiu / Shuttertock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Nie macie problemu z planowaniem wyjazdów z dłuższym wyprzedzeniem? Chcielibyście „w końcu” wybrać się za wielką wodę? Jeżeli odpowiedzieliście twierdząco na choć jedno pytanie, to zapoznajcie się z ofertą wycieczki do miasta, które nigdy nie śpi – Nowy Jork czeka na was!

Do USA udacie się na początku…. przyszłego roku, a dokładniej w terminie (23-29 stycznia). Podróż rozpoczniecie i zakończcie w porcie lotniczym Berlin Brandenburg. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii United oraz 5* Lufthansy. Bez dodatkowych kosztów do Stanów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

W Nowym Jorku zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Newton, który znajduje się na Manhattanie. Z lotniska (EWR) w okolice miejsca noclegowego (stacja 21 96 Street) dojedziecie komunikacją publiczną (autobusem lotniskowym lub pociągiem oraz metrem).

Termin podróży: 23 – 29 (30) stycznia 2023 r.
Linia lotnicza: Lufthansa, United
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz 6 nocy w hotelu zapłacicie 2720 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 2443 PLN/2 osoby/6 nocy

W Nowym Jorku zatrzymacie się w 3* hotelu Newton, który od słynnego Central Parku oddalony jest jedyne 800 metrów! Zakwaterowani będziecie w dwuosobowym pokoju wyposażonym w klimatyzację, telewizor LCD, lodówkę, kuchenkę mikrofalową oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty. W łazience jest wanna z prysznicem i suszarka do włosów.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »