Fly4free.pl

First minute: urlop w Nowym Jorku za 2392 PLN. Loty z Berlina i 5 nocy w hotelu przy Times Square

2392 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Atanas Bezov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Od zawsze chcieliście zobaczyć miasto, które nigdy nie śpi, a do tego nie macie problemu z planowaniem wyjazdów z wyprzedzeniem? W takim razie powinniście skorzystać z przygotowanej przeze mnie oferty podróży za wielką wodę. Za pakiet składający się z przelotów oraz noclegów w rewelacyjnej lokalizacji zapłacicie tylko 2392 PLN.

Do Stanów Zjednoczonych udacie się na początku…. przyszłego roku, a dokładniej w terminie (23-28 stycznia). Podróż rozpoczniecie i zakończcie w porcie lotniczym Berlin Brandenburg. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii lotniczej TAP Air Portugal, a po drodze czekać was będą wygodne przesiadki na lotnisku w Lizbonie. W cenie biletu zabrać będziecie mogli zabrać ze sobą bagaż podręczny oraz jeden przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

W Nowym Jorku zakwaterowani będziecie w hotelu Econo Lodge Times Square, który oddalony jest od słynnego Times Square o zaledwie 200 metrów. Z lotniska (EWR) w okolice miejsca noclegowego (stacja 50 St) dojedziecie komunikacją publiczną (autobusem lotniskowym lub pociągiem oraz metrem).

Termin podróży: 23 – 28 (29) stycznia 2023 r.
Linia lotnicza: TAP Air Portugal
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz 5 nocy w hotelu zapłacicie tylko 2392 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 2070 PLN/2 osoby/5 nocy

W Nowym Jorku zatrzymacie się w hotelu Econo Lodge Times Square. Zakwaterowani będziecie w dwuosobowym pokoju wyposażonym w klimatyzację, telewizor LCD, lodówkę oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty. W łazience jest wanna z prysznicem i suszarka do włosów. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »