Fly4free.pl

Urlop w USA: wypoczynek w Atlantic City za 3760 PLN. Loty z Berlina i noclegi w hotelu

3760 PLN
Foto: Mia2you / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierzcie się nad amerykańskie wybrzeże Oceanu Atlantyckiego i spróbujcie szczęścia w jednym z kasyn w Atlantic City. „Złapcie” letnią opaleniznę oraz podładujcie swoje „akumulatory”, relaksując się na tamtejszych plażach. Chcecie także coś zobaczyć? Wypożyczcie auto po przylocie i ruszcie do miasta, które nigdy nie śpi lub pobliskiej Filadelfii.

Do Stanów Zjednoczonych udacie w trakcie trwania kalendarzowego lata (8-13 września), z portu lotniczego Berlin Brandenburg. Do Filadelfii i z powrotem polecicie na pokładach samolotów linii American Airlines oraz British Airways z przesiadkami na lotnisku w Londynie. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

W USA będziecie w 3* hotelu Wyndham Skyline Tower, który znajduje się w Atlantic City. Z lotniska w Filadelfii w okolice miejsca noclegowego dojedziecie komunikacją publiczną lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 8 – 13 (14) września
Linie lotnicze: American Airlines, British Airways
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 3760 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 4150 PLN/2 osoby/5 nocy

W Atlantic City rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu Wyndham Skyline Tower, który znajduje się w odległości 300 metrów od plaży oraz nadmorskiego deptaku. Wszystkie studia składają się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu i spania oraz łazienki. Na terenie obiektu mieści się dobrze wyposażone centrum fitness oraz odkryty basen. We wszystkich pomieszczeniach będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1147 PLN/pobyt

Zachęcam was także do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do USA. Mając do swojej dyspozycji auto, wygodnie i łatwo dojedziecie na przykład do Waszyngtonu czy nawet Nowego Jorku.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »