Fly4free.pl

Tani urlop na pięknej Maderze za 1152 PLN. Loty z Berlina i 7 nocy w 4* hotelu

1152 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Monika Guzikowska / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Niewiele jest europejskich wysp, na których przez cały rok panują idealne warunki do zwiedzania i odpoczynku. Jedną z nich jest portugalska Madera. Dziś proponuję wam wyjazd w naprawdę atrakcyjnej cenie. Po szczegóły zapraszam do dalszej części tekstu.

W podróż na Maderę udacie się na przełomie stycznia i lutego… przyszłego roku – miejcie to na uwadze przy organizowaniu wyjazdu. Wycieczkę rozpoczniecie i zakończycie w porcie lotniczym Berlin Brandenburg. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii easyJet z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na wyspie zakwaterowani będziecie w 4* hotelu Muthu Raga Madeira, który od centrum Funchal oddalony jest o 10 minut spokojnego spaceru. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie autobusem za ok. 25 PLN lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 25 stycznia – 1 lutego
Linia lotnicza: easyJet
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty oraz zakwaterowanie zapłacicie tylko 1152 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1236 PLN/2 osoby/7 nocy

Na Maderze rekomendujemy wam pobyt w 4* hotelu Muthu Raga Madeira, który znajduje się w spokojnej części miasta Funchal. Na miejscu do waszej dyspozycji będzie komfortowo urządzone studio z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem oraz ogólnodostępny basen i taras słoneczny.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1033 PLN/7 dni

Na plaże oraz w okolice szlaków trekkingowych – wszedzie tam wygodnie dojedziecie autem. Dlatego zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie na Maderę.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
dluga wycieczka :P 25 stycznia - 1 sierpnia
ninetyeight, 4 lipca 2022, 14:47 | odpowiedz
Oczywiście 25 stycznia - 1 lutego :) Dziękuję, już poprawione. 
ninetyeight dluga wycieczka :P 25 stycznia - 1 sierpnia
Kamil Walinowicz, 4 lipca 2022, 14:56 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »