Fly4free.pl

Urlop na Costa del Sol za 1245 PLN. Loty (bez WDC) z Katowic do Malagi i tydzień w hotelu

1245 PLN
Foto: BigDane / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierzcie się na wiosenny wypoczynek do magicznej Andaluzji. Hiszpańskie południe słynie z szerokich plaż oraz ponad 300 słonecznych dni w roku, dzięki czemu przez 12 miesięcy panują tutaj idealne warunki do relaksu. Skorzystajcie z przygotowanej przeze oferty i spędźcie tam tydzień na początku czerwca.

Do Malagi udacie się w terminie (1-8.06), z katowickiego lotniska im. Wojciech Korfantego. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety dostępne są dla wszystkich. Do ich zakupu nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe.

Na Costa del Sol zatrzymacie się hotelu Torremolinos Centro, który znajduje się w nadmorskim kurorcie Torremolinos. Z lotniska w Maladze w okolice miejsca noclegowego dojedziecie pociągiem regionalnym C1 (przystanek Torremolinos) lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 1 – 8 czerwca
Linie lotnicze: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów w hotelu zapłacicie  1245 PLN za osobę, przy dwójce podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 857 PLN/2 osoby

Katowice – Malaga – Katowice »

Hotel 1632 PLN/2 osoby/7 nocy

Na Costa del Sol zakwaterowani będziecie w hotelu Torremolinos Centro, który od miejskiej plaży oddalony jest o 900 metrów. Wszystkie pokoje są urządzone w minimalistycznym stylu i wyposażone w klimatyzację, telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W każdym jest także łazienka z wanną i prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 680 PLN/7 nocy

Do wszystkich ciekawych i atrakcyjnych miejsc Andaluzji oraz na Gibraltar szybko i wygodnie dojedziecie samochodem, dlatego zachęcam was do wypożyczenia auta zaraz po przylocie do Malagi.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »