Fly4free.pl

Tydzień w Dominikanie za 3827 PLN. Loty do Punta Cana z Warszawy i noclegi w 4* hotelu niedaleko plaży

3827 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Preto-Perola/shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Rajskie Karaiby czekają właśnie na was! Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty wyjazdu do Dominikany i odpocznijcie na cudownych plażach. W szczególności polecam wam wizytę na Playa Arena Gorda i Playa Uvero Alto.

W podróż do Dominikany udacie się w terminie 6 – 13 (14) lutego. Czekają was loty z Warszawy, realizowane na pokładzie samolotów Lufthansa i Air Canada. Po drodze zaplanowano gwarantowane przez przewoźników przesiadki w Niemczech i Kanadzie. Pamiętajcie, że w cenę biletów lotniczych wliczony jest wyłącznie bagaż podręczny.

Nad Morzem Karaibskim będziecie zakwaterowani w świetnie ocenianym 4* hotelu Stanza mare Beach Front, który znajduje się przy wybrzeżu.

Termin podróży: luty
Linia lotnicza: Lufthansa i Air Canada
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 3827 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym apartamencie.

Podróż 5064 PLN/2 osoby

Warszawa – Punta Cana – Warszawa >>

Hotel 2590 PLN/2 osoby/pobyt

Na miejscu polecam wam zakwaterowanie w 4* hotelu Stanza mare Beach Front. Do waszej dyspozycji będzie klimatyzowany pokój z prywatną łazienką, balkonem i dostępem do WiFi. Do tego będziecie mogli skorzystać z basenu zewnętrznego.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 359 PLN/osoba

Wybierzcie się w niezapomniany rejs na wyspę Saona, popływajcie w błękitnej lagunie oraz odkryjcie Park Narodowy Cotubanama!

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »