Fly4free.pl

Tydzień w Czarnogórze za 601 PLN. Loty z Katowic + noclegi

601 PLN
Oferta wyprzedana
tivat
Foto: Olga Ilinich : Shutterstock
Oferta idealna dla miłośników tanich podróży oraz pięknych Bałkanów! Jeśli lubicie wyjazdy poza sezonem, skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty urlopu w Czarnogórze. Odkryjcie malowniczy Kotor i wybierzcie się w tajemnicze Góry Przeklęte.

Do Czarnogóry udacie się w terminie 29 września – 6 października. Wasz wyjazd rozpocznie się na lotnisku w Katowicach. Na Bałkany polecicie na pokładzie samolotu linii Wizz Air, a bez dodatkowych kosztów zabierzecie ze sobą bagaż podręczny. Bilety w najniższej cenie zakupią członkowie Wizz Discount Club, pozostałe osoby zapłacą nieco więcej.

Będziecie zakwaterowani w apartamencie Libra. Kompleks znajduje się w miejscowości Tivat. Dotychczasowi goście świetnie oceniają ten obiekt. Na miejsce dostaniecie się komunikacją miejską lub wynajętym samochodem.

Termin podróży: wrzesień/październik
Linia lotnicza: Wizz Air, z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie tylko 601 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 738 PLN/2 osoby/pobyt

W miejscowości Tivat polecam wam noclegi w apartamencie Libra. Do waszej dyspozycji będzie klimatyzowany pokój z prywatną łazienką i dostęp do WiFi. Dodatkowo z obiektu w kilka minut dostaniecie się na plażę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1272 PLN/pobyt/2 osoby

Chcecie zobaczyć więcej? W takim razie wynajmijcie Toyotę Yaris lub podobny model samochodu i odkryjcie Czarnogórę na własną rękę!

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »