Fly4free.pl

Sztos! Tydzień na Malcie za jedyne 428 PLN! Loty z Warszawy i 7 nocy w 4* hotelu

428 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Karina Movsesyan / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Po prostu wow! Nie zmarnujcie takiej okazji i jak najszybciej zarezerwujcie wyjazd na niewielką śródziemnomorską wyspę. Szczególnie że na Maltę udacie się w niewiarygodnej wręcz cenie.

Na południe Europy polecicie w terminie 3-10 grudnia ze stołecznego lotniska im. Chopina. W obie strony podróżować będziecie na pokładach samolotów linii Wizz Air. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla osób z Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą więcej, a dokładniej 226 PLN/osoba.

Na Malcie zakwaterowani będziecie w 4* hotelu Pebbles Resort, który usytuowany jest w nieopodal centrum miejscowości Bugibba. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie autobusami nr X1 (przystanek Kennedy), a za bilet zapłacicie tylko 2 EUR.

Termin podróży: 3 – 10 grudnia
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla osób z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie hotelu zapłacicie tylko 428 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 288 PLN/2 osoby

Warszawa – Malta – Warszawa »

Hotel 568 PLN/2 osoby/7 nocy

Na Malcie rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu Pebbles Resort. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w klimatyzację, telewizor, lodówkę oraz czajnik elektryczny. W łazience znajduje prysznic. Na terenie obiektu mieszczą się dwa baseny, a we wszystkich pomieszczeniach będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Samochód 230 PLN/pobyt

W trakcie wyjazdu chcecie być niezależni? W takim razie wypożyczcie samochód zaraz po przylocie na wyspę.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »