Fly4free.pl

Okazja! Tydzień na Malcie za 965 PLN. Loty z Warszawy i noclegi w 4* hotelu

965 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: FredP / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wypoczynek na śródziemnomorskiej wyspie w cenie pobytu nad Morzem Bałtyckim? U nas wszystko jest możliwe 😉 . Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty i zarezerwujcie pakiet urlopowy na Malcie. Pewne jest to, że za wyjazd nie zapłacicie więcej niż 1000 PLN, a na miejscu nie będziecie musieli martwić się o pogodę.

Na wycieczkę udacie się w czerwcu (9-16.06) z warszawskiego lotniska w Modlinie. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na Malcie zakwaterowani będziecie w 4* hotelu Bella Vista, który znajduje się nieopodal centrum miejscowości Qawra. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie autobusem nr X3, a za bilet zapłacicie tylko 2 EUR.

Termin podróży: 9 – 16 czerwca
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz tygodniowy pobyt w hotelu zapłacicie 977 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1436 PLN/2 osoby/7 nocy

Na Malcie proponuję wam noclegi w 4* hotelu Bella Vista. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w klimatyzację, telewizor, lodówkę oraz czajnik elektryczny. W łazience znajduje się wanna lub prysznic. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »