Fly4free.pl

Wiosenny tydzień na Majorce za 1025 PLN. Loty z Poznania i noclegi w hotelu blisko plaży

1025 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Balate Dorin / Shutterstock
Jeżeli chcielibyście odpocząć w ciszy i spokoju w atrakcyjnym miejscu, to polecam wam urlop na największej wyspie archipelagu Balearów. Przed szczytem sezonu na Majorce możecie liczyć na puste plaże, dużo słońca oraz temperatury oscylujące w granicach 25-28°C!

Na zasłużony wypoczynek udacie się na początku czerwca (1-8.06) z portu lotniczego Poznań-Ławica. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na Majorce zakwaterowanie będziecie w hotelu Galaxia Boutique, który znajduje się w miejscowości Can Picafort. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (przystanek Can Picafort centre 2) dojedziecie autobusem nr A32 lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 1 – 8 czerwca
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 1025 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Hotel 1405 PLN/2 osoby/7 nocy

Na Majorce rekomenduję wam noclegi w hotelu Galaxia Boutique, który położony jest naprzeciwko plaży Playa del Muro. Wszystkie pokoje są wyposażone w telewizor LCD. W każdym jest łazienka z wanną i prysznicem. Na terenie obiektu mieści się odkryty basen, a we wszystkich pomieszczeniach będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1844 PLN/pobyt

Macie w planach także coś zobaczyć? W takim razie zdecydujcie się wynająć samochód zaraz po przylocie na Majorkę. Mając do swojej dyspozycji auto, dojedzcie szybko i wygodnie w różne rejony wyspy

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »