Fly4free.pl

Tydzień na Maderze za 1429 PLN. Loty (bez WDC) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu ze śniadaniami

1429 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Audrius Venclova / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Na wsypę wiecznej wiosny z kurtką i czapką? Tak! Pod warunkiem że planujesz ruszyć na tamtejszej szlaki trekkingowe. W przeciwnym razie zabierz ze sobą strój kąpielowy – ten się przyda na kąpiele w naturalnych basenach. Jak widzisz, zapowiada się dobrze spędzony czas na Maderze.

Na portugalską wyspę udasz się w na przełomie listopada i grudnia z warszawskiego lotniska im. Chopina. W obie strony polecisz bezpośrednio na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Najważniejsze! Do zakupu biletów nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe, są one dostępne dla wszystkich chętnych.

Na Maderze zatrzymasz się w bardzo dobrym 4* hotelu Estalagem do Vale, który mieści się w odrestaurowanej XVIII-wiecznej rezydencji. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dostaniesz się autobusem lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 30 listopada – 7 grudnia
Linie lotnicze: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel ze śniadaniami

Za loty oraz zakwaterowanie w hotelu zapłacisz 1429 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 1511 PLN/2 osoby

Warszawa – Funchal – Warszawa »

Hotel 1347 PLN/2 osoby/7 nocy

Na Maderze rekomenduję ci pobyt z codziennymi śniadaniami w 4* hotelu Estalagem do Vale. Ponadto w cenie zapewnione będziesz mieć: dostęp do sieci WiFi oraz możliwość korzystania z dwóch basenów (z czego jeden jest z podgrzewaną wodą) i miejsca parkingowe.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 727 PLN/tydzień

Zapewne chcesz z wyjazdu „wyciągnąć” jak najwięcej? W takim razie zachęcam cię do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie na Maderę. Mając do swojej dyspozycji auto, dostaniesz się wszędzie tam, gdzie sobie zaplanujesz.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »