Fly4free.pl

Tydzień na Maderze za 1209 PLN. Loty (bez WDC) z Katowic i noclegi w 4* hotelu ze śniadaniami

1209 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Audrius Venclova / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Niezależnie od terminu podróży, wyjazdy na Maderę cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych czytelników. Nie ważne czy wybierasz się tam po relaks i odprężenie czy planujesz aktywnie spędzić czas. Na wyspie wiecznej wiosny każdy znajdzie coś dla siebie.

Na portugalską wyspę udasz się tuż przed świętami Bożego Narodzenia (13-20 grudnia) z portu lotniczego Katowice-Pyrzowice. W obie strony polecisz bezpośrednio na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Najważniejsze! Do zakupu biletów nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe, są one dostępne dla wszystkich chętnych.

Na Maderze zatrzymasz się w bardzo dobrym 4* hotelu Estalagem do Vale, który mieści się w odrestaurowanej XVIII-wiecznej rezydencji. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dostaniesz się autobusem lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 13 – 20 grudnia
Linie lotnicze: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel ze śniadaniami

Za loty oraz zakwaterowanie w hotelu zapłacisz 1209 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 1154 PLN/2 osoby

Katowice – Funchal – Katowice »

Hotel 1264 PLN/2 osoby/7 nocy

Na Maderze rekomenduję ci pobyt z codziennymi śniadaniami w 4* hotelu Estalagem do Vale. Ponadto w cenie zapewnione będziesz mieć: dostęp do sieci WiFi oraz możliwość korzystania z dwóch basenów (z czego jeden jest z podgrzewaną wodą) i miejsca parkingowe.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 703 PLN/tydzień

Zapewne chcesz z wyjazdu „wyciągnąć” jak najwięcej? W takim razie zachęcam cię do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie na Maderę. Mając do swojej dyspozycji auto, dostaniesz się wszędzie tam, gdzie sobie zaplanujesz.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »