Fly4free.pl

Tanio! Lato na Cyprze za 817 PLN. Loty (bez WDC) z Gdańska i noclegi

817 PLN
Oferta wyprzedana
cypr
Foto: leoks / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
To nieprawda, że urlop w sezonie musi zrujnować budżet. Jeżeli skorzystacie z przygotowanej przeze mnie propozycji, to 7-dniowy wypoczynek na pełnej słońca Wyspie Afrodyty kosztować was będzie bardzo dobre 817 PLN. W tej kwocie otrzymacie bezpośrednie loty, zakwaterowanie oraz pewną pogodę 😉

Do Larnaki udacie się pod koniec lata, w terminie: 6-13 września. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w cenie 321 PLN/osoba – dostępne są dla wszystkich, do ich zakupu nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe.

W Larnace zakwaterowani będziecie w hotelu apartamentowym City Comfort Rooms, który znajduje się nieopodal plaży Finikoudesa. Z lotniska w okolice oferowanego noclegu dojedziecie autobusem nr 425 lub wypożyczonym samochodem — szczegóły poniżej.

Termin podróży: lato
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel apartamentowy

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie tylko 817 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 641 PLN/2 osoby

Gdańsk – Larnaka – Gdańsk »

Hotel 993 PLN/2 osoby/7 nocy

Na śródziemnomorskiej wyspie zatrzymacie się w hotelu apartamentowym City Comfort Rooms, który od przystani morskiej w Larnace oddalony jest o 1 km. Wszystkie studia składają się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu i spania oraz łazienki z prysznicem. W obiekcie będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi i miejsca parkingowego.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 787 PLN/7 dni

Chcielibyście się wybrać do Nikozji lub na przylądek Ajia Napa? W takim razie zastanówcie się nad wypożyczeniem samochodu po przylocie na wyspę. Mając do swojej dyspozycji auto, łatwo dojedziecie do ww. miejsc.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »