Fly4free.pl

Tydzień na Azorach + dzień w Lizbonie za 1479 PLN. Wylot z Warszawy + noclegi w dobrych hotelach

1479 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: DaLiu / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zobaczcie prawdziwą perłę położoną na Oceanie Atlantyckim! Azory to niesamowite wyspy, na których znajdziecie jeziora kalderowe, wspaniałe lewady oraz kwitnące hortensje. Jeśli chcecie odkryć San Miguel, skorzystajcie z przygotowaną przeze mnie ofertę. Dodatkowo odwiedzicie stolicę Portugalii!

Na wycieczkę udacie się w terminie 13 – 21 listopada z Warszawy, na pokładzie samolotów linii lotniczej TAP Air Portugal. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Lizbonie. Drugą z nich (w drodze powrotnej) przeznaczycie na zwiedzanie stolicy Portugalii.

Na Azorach zatrzymacie się w świetnym 3* hotelu Ms Vila Nova, w którym skorzystacie z basenu zewnętrznego. Natomiast w Lizbonie proponuję wam pobyt w Grande Pensao Residencial Alcobia.

Termin podróży: listopad
Linie lotnicze: TAP Air Portugal
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotele

Za loty oraz zakwaterowanie zapłacicie 1479 PLN za osobę, przy dwójce podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1352 PLN/2 osoby/pobyt

Na Azorach wybrałem dla was noclegi w 3* hotelu Ms Vila Nova. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi. Na miejscu skorzystacie z basenu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Lizbonie wybierzcie zakwaterowanie w samym centrum miasta, w świetnie ocenianym Grande Pensao Residencial Alcobia. Na miejscu znajdziecie pokój z prywatną łazienką, komfortowym łóżkiem i dostępem do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 547 PLN/pobyt

Wypożyczony samochód to absolutna konieczność, by przemieszczać się pomiędzy atrakcjami na Azorach. Najłatwiej będzie, jak wynajmiecie go tuż po wylądowaniu na Sao Miguel.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »