Fly4free.pl

All inclusive na Wyspach Kanaryjskich: tydzień w 4* hotelu na Teneryfie od 1969 PLN (wyloty z Katowic i Warszawy)

Foto: leoks / Shutterstock
od
1969 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
25.11.2021 - 02.12.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lubicie spontaniczne wyjazdy? Jeżeli nie macie problemu z szybką decyzją i spontanicznym spakowaniem walizek, polecam wam jeszcze w przyszłym tygodniu wyruszyć na słoneczne Kanary! Spodziewajcie się około 23 stopni Celsjusza i świetnych warunków do aktywnego wypoczynku.

Na wycieczkę do Hiszpanii wybierzecie się w terminie 25 listopada – 2 grudnia. Czeka was bezpośredni lot z Warszawy lub Katowic z wliczonym bagażem rejestrowanym. Pamiętajcie o wygodnych ubraniach w podroż – lot na Teneryfę potrwa około 5 godzin!

Na miejscu będziecie zakwaterowani w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Blue Sea Lagos de Cesar. Położony niedaleko plaży w sercu kurortu Puerto de Santiago będzie dobrym miejscem na wypoczynek: w odkrytym basenie, na słonecznym tarasie lub w czasie odkrywania uroków wyżywienia w formule all inclusive.

Termin podróży: 25 listopada – 2 grudnia
Wylot z: Warszawy i Katowic
Organizator: Itaka
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto:
Foto: wakacje.pl
Foto: wakacje.pl
Foto: wakacje.pl

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Swój łagodny klimat Teneryfa zawdzięcza korzystnemu położeniu u brzegów Afryki. Na przełomie listopada i grudnia możecie spodziewać się tam ponad 20 stopni Celsjusza – nic dziwnego, że turyści z całego świata odwiedzają wyspę w zasadzie przez okrągły rok.

Choć w przypadku zakwaterowania w komfortowym 4* hotelu z wliczonym wyżywieniem w formule all inclusive będzie duża pokusa, by w zasadzie nie ruszać się poza bramy resortu, warto jednak nieco pozwiedzać w czasie wycieczki! Teneryfa nie bez powodu nazywana jest „kontynentem w pigułce”. Marzy wam się zdobycie najwyższego szczytu Hiszpanii? Wulkan Teide, mierzy aż 3715 m n.p.m., a co najlepsze – dostępny jest nie tylko dla zaprawionych w górskich wędrówkach turystów. Na miejscu możecie skorzystać z kolejki linowej, która zabierze was niemal na sam jego szczyt, a podróż w dwie strony to koszt 37 EUR (około 174 PLN).

Jeżeli wolicie beztroski wypoczynek nad wodą, rekomenduję wam skierować się na piękne plaże Playa Benijo, Las Teresitas, Playa Jardín oraz Playa de San Blas. Zwłaszcza ta ostatnia przypadnie do gustu plażowiczom szukającym spokojnego relaksu.

Przydatne informacje
  • Hiszpania zaostrza zasady wjazdu dla Polaków. Aby dostać się do kraju należy pokazać zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19, zaświadczenie o przechorowaniu koronawirusa (pod warunkiem, że nie minęło więcej niż 180 dni) lub negatywny wynik testu. Akceptowane są zarówno testy PCR (wykonane 72 h przed podróżą) lub antygenowe (48 h przed).
  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Hiszpanii przeczytacie tutaj.
  • Dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!
  • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.
  • Gdzie jeść na Teneryfie, aby nie zbankrutować? Sprawdźcie listę restauracji, które polecają nasi czytelnicy.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »