Fly4free.pl

Tanio! Loty do Bozeman (Park Yellowstone) z Warszawy za 1951 PLN

1951 PLN
Foto: Edward Fielding / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jeżeli skorzystacie z przygotowanej przeze mnie oferty, to jeszcze tego lata będziecie mieli okazję zwiedzić najstarszy park narodowy na świecie, czyli słynny Yellowstone! Nie przegapcie takiej okazji, ponieważ bilety w tą część Stanów Zjednoczonych i to w takiej cenie to prawdziwy rarytas!

Znakomitą cenę (1951 PLN) za wycieczkę do stanu Montana otrzymacie, decydując się podróż na dwóch oddzielnych rezerwacjach. Pierwszą jest przelot z warszawskiego lotniska w Modlinie do Dublina i z powrotem. W obie strony udacie się na pokładach samolotów linii Ryanair.

Drugą jest podróż ze stolicy Irlandii do miejscowości Bozeman. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Aer Lingus oraz Alaska Airlines z wygodnymi przesiadkami na lotnisku w Seattle. Przerwy na lotnisku w stolicy Irlandii wynoszą nieco ponad 6 godzin (w każdą ze stron).

Całą wycieczkę bez dodatkowych kosztów odbędziecie z małym bagażem podręcznym. Za możliwość zabrania ze sobą dwóch bagaży podręcznych (walizki o wymiarach 55x40x20 cm oraz małego plecaka) będziecie musieli zapłacić dodatkowo 112 PLN (w dwie strony) – dotyczy to tylko przelotu na trasie Warszawa – Dublin – Warszawa.

Termin podróży: 1 – 12 (13) września
Linie lotnicze: Aer Lingus, Alaska Airlines oraz Ryanair
Bagaż: podręczny

Plan podróży z Warszawy do Bozeman:
Warszawa (Modlin) – Dublin 1.09
Dublin – Bozeman 1.09
Bozeman – Dublin 12 (13).09
Dublin – Warszawa Modlin 13.09

Hotel 687 PLN/2 osoby/noc

W Bozeman proponuję wam noclegi w bardzo dobrym hotelu Comfort Inn. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w kuchenkę mikrofalową, lodówkę, zestaw do parzenia kawy lub herbaty oraz telewizor LCD. W każdym jest łazienka z wanną i prysznicem oraz suszarką do włosów.

Samochód 4750 PLN/12 dni

Park Narodowy Yellowstone jest na tyle duży, ze przy jego odkrywaniu niezbędne jest auto. Dlatego zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do USA.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Z tym autem za prawie 5000 zł to serio ;) ???
seungeun, 27 maja 2022, 8:57 | odpowiedz
Serio, ceny wynajmu samochodu w USA poszły „nieco” w górę :(
Paweł Iwanczenko, 27 maja 2022, 8:58 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »