Fly4free.pl

Tanio! Loty do Nowego Jorku za 1343 PLN. Wiele dostępnych terminów z Berlina: ferie, majówka, Boże Ciało i nie tylko!

1343 PLN
central park nowy jork
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: TierneyMJ / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
„Miasto, które nigdy nie śpi” można zliczyć do grona tych miejsc, które chętnie odwiedza się nawet po kilka razy w życiu. Spacery po Wall Street czy po Broadwayu, wizyta w jednym z kilkunastu muzeów, Central Parku oraz na licznych tarasach widokowych – to tylko część z tego, co czeka na was w Nowym Jorku.

Jeżeli jeszcze nie wiecie, to przypominam, że Stany Zjednoczone już od 8 listopada otwierają się na zagranicznych turystów! Dlatego jest mi niezmiernie miło móc zaproponować wam tanie loty do Nowego Jorku.

W podróż do „Wielkiego Jabłka” wybrać się będziecie mogli w okresie pomiędzy 8 listopada a 30 czerwca przyszłego roku. Część z dostępnych lotów obejmują takie dogodne terminy jak: czas trwania ferii zimowych w Polsce, długi weekend majowy oraz popularne Boże Ciało.

Do USA polecicie tuż zza naszej zachodniej granicy, z berlińskiego lotniska im. Willy’ego Brandta na pokładach samolotów wchodzących w skład sojuszu Oneworld (American Airlines, British Airways, Finnari czy Iberia). Po drodze czekać was będą wygodne przesiadki na jednym z europejskich lotnisk. Bez dodatkowych kosztów do Nowego Jorku zabrać będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: listopad 2021 – czerwiec 2022
Linia lotnicza: American Airlines, British Airways, Finnair, Iberia
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty

Hotel 458 PLN/2 osoby/noc

W Nowym Jorku proponuję wam noclegi w 4* The Paul Hotel Nyc, który znajduje się pomiędzy słynnym Times Square a budynkiem Flatiron. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor LCD oraz ekspres do kawy. W każdym jest także łazienka z prysznicem i suszarką do włosów.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co robić w Nowym Jorku?

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zwiedzać „Miasta, które nigdy nie śpi”, to przed podróżą zachęcam was do wizyty na naszym forum, gdzie natraficie na wiele przydatnych porad oraz wskazówek dotyczących eksploracji Nowego Jorku. Lepiej się wam przyswaja informacje, czytając relacje z podróży? W takim razie sprawdźcie tę napisaną przez aromadisiac – „Love & hate New York

Foto: Michal Ludwiczak / Shutterstock
Foto: youkatan / Shuttertock
nowy jork
Foto: hans engbers / Shutterstock.com
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Błagam, tylko nie "muc".
Kornel, 25 października 2021, 10:47 | odpowiedz
" muc zaproponować" ?
geomax1, 25 października 2021, 10:51 | odpowiedz
Dziękuję - już poprawione :)  
geomax1 " muc zaproponować" ?
Kamil Walinowicz, 25 października 2021, 10:54 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »