Fly4free.pl

Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2045 PLN + Malezja, Indonezja, Wietnam, Filipiny, Laos lub Kambodża od 287 PLN

od 2045 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: May_Lana / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Azja Południowo-Wschodnia jest jednym z najciekawszych regionów na całym świecie. Skorzystajcie z atrakcyjnych cen biletów do Singapuru, który będzie idealną bazą wypadową do zwiedzania takich państw jak: Malezja, Indonezja, Wietnam, Filipiny, Laos lub Kambodża.

Do Singapuru możecie polecieć w okresie pomiędzy lutym a marcem przyszłego roku, na przykład w terminie 8-25.02. Więcej dostępnych terminów znajdziecie wypisanych poniżej – na pewno wybierzecie coś dla siebie.

Podróż rozpoczniecie i zakończycie na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Turkish Airlines z wygodnymi przesiadkami w Stambule.

Wyjazd do Singapuru może być świetną bazą wypadową do zwiedzania dalszych zakątków Azji. Możecie wybrać się do: Malezji, Kambodży, Laos, Wietnamu, Indonezji lub Filipin.

Termin podróży: luty – marzec
Linia lotnicza: Turkish Airlines
Bagaż: podręczny i rejestrowany

Hotel od 299 PLN/noc/2 osoby

W Singapurze wybrałem dla was noclegi w 3* hotelu Hmlet Cantonment. Obiekt znajduje się w centrum miasta, w pobliżu najważniejszych atrakcji. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wybierzecie się do Kambodży? W takim razie zatrzymajcie się w 4* hotelu Plantation Urban Resort and Spa. Na miejscu znajdziecie basen i strefę spa. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »