Fly4free.pl

Tanie bilety do Armenii. Erywań z Wilna i Wiednia od 191 PLN

od 191 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Levon Vardanyan / Unsplash
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie ochotę na mniej typową wycieczkę? W takim razie proponuję wam podróż do zjawiskowej Armenii! Zobaczcie stolicę, która może pochwalić się ponad 2800-letnią historią, odkryjcie ciekawe zabytki i skosztujcie przepysznej kuchni!

Na pogranicze Europy i Azji wybierzecie się z Wilna lub Wiednia, a podróżować będziecie na pokładzie samolotów linii lotniczej Wizz Air. Bez dodatkowych opłat będziecie mogli zabrać ze sobą bagaż podręczny. Pamiętajcie też, że bilety w niższej cenie dostępne są dla członków Wizz Discount Club – pozostali zapłacą nieco więcej. Dostępnych jest wiele terminów między październikiem a grudniem, a ceny biletów rozpoczynają się już od około 191 PLN.

Termin podróży: jesień
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny

Hotel od 325 PLN/noc/2 osoby

W Erywaniu postawcie na luksusowy 4* hotel Ani Grand, który zlokalizowany jest w pobliżu centrum miasta. Na miejscu skorzystacie z basenu i strefy spa. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »