Fly4free.pl

Tania wycieczka do Czarnogóry za 586 PLN. Loty do Podgoricy z Katowic + noclegi blisko plaży

586 PLN
tivat
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Olga Ilinich : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie ochotę na krótki urlop? W takim razie skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty i udajcie się do Czarnogóry, gdzie odpoczniecie w pięknej miejscowości Tivat. Na miejscu czekają na was malownicze plaże, na przykład Mogren czy Njivice.

Do Podgoricy wybierzecie się w terminie 21-25 czerwca. Wasz wyjazd rozpocznie się na lotnisku w Katowicach. Na Bałkany polecicie na pokładzie samolotu linii Wizz Air, a bez dodatkowych kosztów zabierzecie ze sobą bagaż podręczny.

W Czarnogórze zatrzymacie się w pensjonacie Anita Guest House, który znajduje się blisko plaży w miejscowości Tivat. Najłatwiej dostaniecie się tam wynajętym samochodem lub autobusem.

Termin podróży: 21-25 czerwca
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla członków Wizz Discount Club
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie tylko 586 PLN za osobę, przy 2 podróżnych

Podróż 464 PLN/2 osoby

Katowice – Podgorica – Katowice >>

Hotel 707 PLN/pobyt/2 osoby

W Czarnogórze proponuję wam zakwaterowanie w 3* pensjonacie Anita Guest House. Obiekt usytuowany jest w pobliżu plaży. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 763 PLN/pobyt/2 osoby

Chcecie zobaczyć więcej? W takim razie wynajmijcie Skodę Fabia lub podobny model samochodu i odkryjcie Czarnogórę na własną rękę!

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »