Fly4free.pl

Szalona Środa w PLL LOT: europejskie podróże z Warszawy (m.in. Amsterdam, Madryt, Barcelona) od 350 PLN

350 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Georgios Tsichlis / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Miła niespodzianka z samego rana od naszego narodowego przewoźnika. Tym razem najnowsza odsłona cyklicznej promocji "Szalona Środa" obejmuje aż 24 kierunki i potrwa przez 3 dni!

Poniżej znajdziesz wybrane przeze mnie najciekawsze kierunki w ramach aktualnej wyprzedaży w PLL LOT. W najniższej cenie polecisz bezpośrednio z z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina, za podróż z regionów zapłacisz nieco więcej. Najtańsze bilety dostępne są już za 350 PLN.

Termin podróży: 16 stycznia – 31 marca
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny
Wszystkie kierunki objęte promocją: Oslo, Goteborg, Kopenhaga, Berlin, Zurych, Londyn, Dusseldorf, Frankfurt, Hamburg, Mediolan, Stuttgart, Wenecja, Wiedeń, Billund, Monachium, Paryż, Amsterdam, Bruksela, Sztokholm, Barcelona, Genewa, Luksemburg, Madryt, Nicea.

Hotel

Jeżeli wybierasz się do Wenecji, warto rozważyć zakwaterowanie w Mestre – położonej na stałym lądzie części miasta. Pozwoli to zaoszczędzić na zakwaterowaniu, które w zabytkowym centrum potrafi słono kosztować. Zatrzymaj się w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Alexander.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Barcelonie rekomenduję zatrzymać się w świetnie ocenianym 4* hotelu Exe Barcelona Gate. Będzie to doskonałe miejsce na wypoczynek po dniu pełnym wrażeń i zwiedzania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Madrycie zafunduj sobie prawdziwie królewski pobyt. 5* NH Collection Madrid Paseo del Prado znajduje się w samym sercu miasta, a pobyt w tej klasy obiekcie będzie przyjemnością samą w sobie.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 827 PLN/pobyt

Chcesz zwiedzić więcej? Wypożycz samochód tuż po wylądowaniu w Nicei i ruszaj odkrywać atrakcje Lazurowego Wybrzeża na własną rękę.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »