Fly4free.pl

Sylwester w Turcji: 7 dni w 4* hotelu z all inclusive od 1947 PLN. Wylot z 5 miast

Foto: fokke baarssen / Shutterstock
od
1947 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
26.12.2021 - 02.01.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wciąż nie macie planów na tegorocznego sylwestra? Przywitajcie Nowy Rok w zupełnie innym otoczeniu – na tureckim wybrzeżu! Tym razem o waszą szampańską zabawę zadba biuro podróży Coral Travel, a siedmiodniowy urlop spędzicie w 4* hotelu wraz z formułą all inclusive. Zainteresowani 😊?

Na wycieczkę do Turcji udacie się w terminie obejmującym sylwester:  26 grudnia – 2 stycznia. Czeka was bezpośrednia podróż na pokładzie samolotu linii lotniczej Enter Air, z pięciu polskich miast: z Gdańska, Warszawy, Wrocławia, Poznania lub Katowic. W cenę biletów wliczono zarówno bagaż podręczny, jak i rejestrowany.

Na Riwierze Tureckiej będziecie zakwaterowani w świetnym 4* hotelu Xperia Grand Bali. Na miejscu czeka na was wyżywienie w formule all inclusive, basen, strefa spa & wellness oraz prywatna, piaszczysta plaża położona zaledwie 200 metrów od hotelu.

Termin podróży: 26 grudnia – 2 stycznia
Wylot z: Katowic lub Poznania
Biuro podróży: Coral Travel
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto:
Foto: Patryk Kosmider / Shutterstock
Foto: niglaynike / yayimages.com
Foto: niglaynike / yayimages.com

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Chcielibyście coś zobaczyć? Miasto, w którym się zatrzymacie, może pochwalić się bogatym, zabytkowym zapleczem. Podczas spaceru uliczkami zwróćcie uwagę na Czerwoną Wieżę, seldżucki zamek oraz lokalny bazar, na którym zrobicie pamiątkowe zakupy.

Znajdą się tutaj koneserzy sztuki? Koniecznie odwiedźcie magiczne Aspendos – czyli teatr antyczny Azji Mniejszej, który uchodzi za jeden z najpiękniejszych. Fanom ekstremalnych doznań rekomenduję wybrać się na spływ raftingowy w kanionie Köprülü.

Lubicie odkrywać wyjątkowe miejsca? Spędźcie dzień w  Parku Narodowym Pamukkale, który wpisany został na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Miejsce to określane jest mianem „Bawełnianej Twierdzy” za sprawą swoich wapiennych tarasów, wodospadów i gorących źródeł.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »