Fly4free.pl

Sycylia z weekendem za 431 PLN. Loty z Krakowa i 3 noclegi w centrum Katanii

431 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: NAPA / Shutterstock
Gwarantuję wam, że spędzenie nawet kilku dni na południu Europy poprawi wasze samopoczucie. Dlatego z miłą chęcią zachęcam was do wycieczki na największą wyspę basenu Morza Śródziemnego i to w terminie obejmującym dni wolne do pracy.

Do Katanii udacie w czwartek (27 października) z krakowskiego lotniska w Balicach, a do stolicy województwa małopolskiego wrócicie w niedzielę (30.10). W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Wizz Air.  Bilety w najniższej cenie dostępne są dla osób z Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą nieco więcej.

Na włoskiej wyspie zakwaterowani będziecie w bardzo dobrym pensjonacie B&B Etna’s Tourist, który mieści się w sąsiedztwie dworca kolejowego Catania Centrale. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie autobusem za ok. 20 PLN lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 27 – 30 października
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla osób z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie tylko 431 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 268 PLN/2 osoby

Kraków – Katania – Kraków »

Hotel 594 PLN/2 osoby/3 noce

W Katanii proponuję wam zakwaterowanie w bardzo dobrym pensjonacie B&B Etna’s Tourist. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w klimatyzację, telewizor oraz czajnik elektryczny. W każdym jest łazienka z prysznicem i suszarką do włosów.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Samochód 397 PLN/pobyt

Jeżeli planujecie oddać się lokalnej eksploracji, to zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Katanii.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »