Fly4free.pl

Wakacje bez obostrzeń! Bezpośrednie loty PLL LOT do Splitu z Warszawy za jedyne 337 PLN!

337 PLN
chorwcja
Foto: xbrchx / yayimages.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Szybciej i wygodniej niż samochodem, a do tego w bardzo dobrej cenie! Nie przegapcie takiej okazji i już dziś zarezerwujecie przeloty nad chorwackie wybrzeże Morza Adriatyckiego. Bilety do Dalmacji w „gorącym” okresie urlopowym dostępne są za 337 PLN!

Do Splitu wybrać się będziecie mogli w szczycie wakacyjnych wyjazdów (czerwiec-sierpień). Podróż na Bałkany rozpoczniecie i zakończycie na warszawskim lotnisku im. Chopina. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii PLL LOT.

Bez dodatkowych kosztów do Chorwacji zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny o standardowych rozmiarach oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: czerwiec – sierpień
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: rejestrowany, podręczny i przedmiot osobisty

Hotel 211 PLN/2 osoby/noc

W Chorwacji proponuję wam noclegi w znakomitym pensjonacie Rooms Feme, który znajduje się w miejscowości Trogir. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w klimatyzację, telewizor oraz czajnik elektryczny. W każdym jest łazienka z wanną i prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Samochód 1418 PLN/7 dni

Jeżeli planujecie połączyć relaks ze zwiedzaniem, to rozważcie ofertę wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Chorwacji.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »