Fly4free.pl

Loty 5* linią Singapore Airlines do Kuala Lumpur za 2015 PLN. Podróże (z bagażem nadawanym) z Berlina

2015 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: kudla / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Rewelacyjna uliczna kuchnia, komunikacja miejska w postaci kolei jednoszynowej (monorail) oraz wiele ciekawych miejsc wartych zobaczenia – na przykład: wieże Petronas, meczet Masjid Negara, jaskinie Batu, czy świątynia Thean Hou. To tylko namiastka tego, co czeka na was w stolicy Malezji.

Do państwa leżącego w Azji Południowej wybrać się będziecie mogli w okresie pomiędzy wrześniem a listopadem – część z dostępnych terminów znajdziecie wypisanych poniżej w tekście. Podróż do Kuala Lumpur rozpoczniecie i zakończycie na berlińskim lotnisku im. Willy’ego Brandta.

W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Swiss Airlines oraz 5* Singapore Airlines, czyli drugiej najlepszej linii lotniczej na świecie! W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli: bagaż rejestrowany (o maksymalnej wadze 23 kg), bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę) – i to wszystko podróżując w klasie ekonomicznej!

Termin podróży: wrzesień – listopad
Linia lotnicza: Swiss Airlines, Singapore Airlines
Bagaż: bagaż rejestrowany, podręczny oraz przedmiot osobisty

Hotel 284 PLN/2 osoby/noc

W Kuala Lumpur rekomenduję wam noclegi w 5* hotelu Grand Millennium, który znajduje się w sąsiedztwie centrum handlowego Pavilion. Wszystkie pokoje są klimatyzowane. W każdym mieści się łazienka z wanną i prysznicem. We wszystkich pomieszczeniach będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »