Fly4free.pl

Rzym od piątku do poniedziałku za 525 PLN. Loty z Warszawy i noclegi w hotelu

525 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Nicolò Salinetti / Unsplash.com
Lubicie wycieczki obejmujące swym terminem dni wolne od pracy? W takim razie ta propozycja na pewno was zainteresuje. Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty i wybierzcie się na kilka dni do stolicy Włoch.

Do Rzymu udacie się w terminie obejmującym pierwszy weekend grudnia (2-5.12), z warszawskiego lotniska w Modlinie. Wobie strony polecicie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym. Za bilety zapłacicie 258 PLN/osoba.  

Na miejscu zakwaterowani będziecie w 3* hotelu B&b Girasole VIII, który położony jest w sąsiedztwie dworca Termini. Z lotniska Ciampino w okolice miejsca noclegowego dojedziecie (z przesiadką) autobusem lub pociągiem i metrem — więcej informacji na ten temat znajdziecie w tym wątku na forum.

Termin podróży: 2 – 5 grudnia
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacicie 525 PLN za osobę, przy dwójce podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 534 PLN/2 osoby/3 noce

W Rzymie proponuję wam noclegi w 3* hotelu B&b Girasole VIII. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w klimatyzację, telewizor LCD, lodówkę oraz czajnik elektryczny. W każdym jest łazienka z prysznicem, suszarką do włosów oraz podstawowymi przyborami toaletowymi. Na terenie całego obiektu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »