Fly4free.pl

Super! Rzym z weekendem za 370 PLN. Loty z Krakowa (piątek-poniedziałek) i 3 noclegi w 3* hotelu

370 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Seifeddine Dridi / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystajcie z okazji i spędźcie kilka dni tuż przed Bożym Narodzeniem w stolicy Włoch. Oddajcie się całodziennym spacerom po Wiecznym Mieście, zajrzyjcie do Koloseum, Panteonu, a w niedzielę (19.12) wybierzcie się na mszę Anioł Pański, którą poprowadzi papież!

Na 3-dniową wycieczkę do Rzymu udacie się 17 grudnia z krakowskiego lotniska w Balicach. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Za bilety od piątku do poniedziałku zapłacicie 115 PLN/os. W takiej cenie podróżować będą członkowie Wizz Discount Club, chętni na loty bez WDC zapłacą nieco więcej.

W Rzymie zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Raeli Siracusa, który znajduje się w sąsiedztwie dworca kolejowego Termini. Z lotniska Fiumicino w okolice miejsca noclegowe dojedziecie autobusem lub pociągiem — więcej informacji na ten temat znajdziecie w tym wątku na forum.

Termin podróży: 17 – 20 grudnia
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla członków WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie tylko 370 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 510 PLN/2 osoby/3 noce

W stolicy Włoch rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu Raeli Siracusa, który znajduje się w sąsiedztwa dworca Termini. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W łazience mieści się prysznic oraz suszarka do włosów.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wycieczka do Rzymu

Dla jednych 3 dni w stolicy Włoch to wystarczająco sporo czasu, ale znajdą się także tacy, którym na zwiedzanie braknie i tygodnia 😉 Natomiast gwarantuję wam, że w terminie (piątek-poniedziałek) uda się wam zobaczyć główne atrakcje Rzymu, jak i te mniej popularne. Nie wierzycie? Sprawdźcie sami! Pod tym linkiem znajdziecie relacje z krótkiej wycieczki do Włoch.

Poza zwiedzaniem będziecie mieli także szansę na uczestnictwo w mszy Anioł Pański, którą poprowadzi papież. Aby „zaliczyć” to wydarzenie, 19 grudnia (niedziela), przed godziną 12:00, udajcie się na plac św. Piotra.

Foto: Christopher Czermak / Unsplash.com
Foto: Ruben Ramirez / Unsplash.com
Foto: Christopher Czermak / Unsplash.com
Przydatne informacje
  • Dobra wiadomość: osoby, które przyjęły pełny cykl szczepień oraz ozdrowieńcy mogą wjechać do Włoch bez ograniczeń. Pozostali zobowiązani są wykonać przed podróżą test.
  • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.
  • Gdzie na pizzę? Listę miejsc z przystępnymi cenami znajdziecie tutaj.
  • Sprawdźcie, jak tanio dojechać z lotniska Fiumicino do centrum Rzymu.
  • Interesują was mniej popularne miejsca lub szukacie gotowych planów zwiedzanie? Zapoznajcie się z tym tematem na forum.
  • Sprawdźcie dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Tak dla ścisłości: Anioł Pański to nie Msza Św. tylko południowa modlitwa Kościoła. 
LCJ, 2 grudnia 2021, 9:15 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »