Fly4free.pl

Weekendowy city break w Rzymie za 311 PLN. Loty z Warszawy + hotel w centrum

311 PLN
Oferta wyprzedana
Rzym castle Sant Angelo
Foto: Luciano Mortula - LGM / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Idealna propozycja dla osób, które muszą liczyć się z każdym dniem urlopu. Wybierzcie się na romantyczny city break do Wiecznego Miasta w dogodnym terminie od piątku do niedzieli i na własne oczy zobaczcie tamtejsze cuda!

Na wycieczkę do Włoch polecicie w terminie 21 – 23 stycznia. Czeka was bezpośrednia podróż z lotniska w Warszawie, realizowana na pokładzie samolotu linii lotniczej Wizz Air. Bilety w najniższej cenie zarezerwujecie w ramach trwającej dziś promocji.

Wybrałem dla was zakwaterowanie w 2* hotelu Taormina w centrum Rzymu. Dzięki temu nie będziecie tracili czasy na dojazdy i w zasadzie od razu po zakwaterowaniu możecie zacząć zwiedzanie!

Termin podróży: 21 – 23 stycznia
Linia lotnicza: Wizz Air, cena z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 2* hotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi zapłacicie 311 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 364 PLN/2 osoby/2 noce

Pokoje w hotelu Taormina wyposażono w prywatną łazienkę, klimatyzację oraz dostęp do WiFi. Centralna lokalizacja oznacza, że będzie to świetna baza wypadowa do pieszego zwiedzania miasta!

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w Rzymie?

Spacer po Wiecznym Mieście proponuję rozpocząć od słynnego Koloseum. W jego pobliżu warto odwiedzić również Palatyn oraz Forum Romanum, by następnie udać się w kierunku imponującego Placu Weneckiego.

Czego jeszcze nie można ominąć w Rzymie? Polecam odłożyć mapę na bok i spontanicznie zgubić się w plątaninie jego wąskich uliczek, a po drodze z pewnością napotkacie słynną Fontannę di Trevi, Panteon, Piazza Navona oraz Most św. Anioła. Chcielibyście spróbować lokalnych specjałów w jednej z tradycyjnych trattorii? Rekomenduję wam wizytę w restauracji Luzzi.

rzym
Foto: Catarina Belova / Shutterstock
Rzym Piazza Navona
Foto: S.Borisov / Shuttertock
Rzym Koloseum
Foto: Luciano Mortula – LGM / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Dobra wiadomość: osoby, które przyjęły pełny cykl szczepień oraz ozdrowieńcy mogą wjechać do Włoch bez ograniczeń. Pozostali zobowiązani są wykonać przed podróżą test.
  • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.
  • Interesują was mniej popularne miejsca lub szukacie gotowych planów zwiedzanie? Zapoznajcie się z tym tematem na forum.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Ja mam 2 prośby:1.Piszcie od razu na FB w głównym poście z jakiego miasta jest wylot. Zaoszczędza czasu i klikania, no chyba, że o to wam chodzi...2.Ceny biletów, jakie podajecie, nijak się nie mają do ostatecznej ceny po opłatach administracyjnych, opłatach za miejsce itp. Są to ceny wyjściowe, które potem tylko rosną... Może warto to uwzględniać, coby nie było dezinformacji?
ziemiagn, 16 listopada 2021, 15:55 | odpowiedz
Podana cena jak najbardziej jest ceną ostateczną i nie ma mowy o żadnej dezinformacji. To tylko 2:25h lotu - można "przemęczyć się" bez wyboru miejsc i po prostu polecieć tanio ;)
Rafał Waśko, 16 listopada 2021, 16:09 | odpowiedz
Avatar użytkownika
 na tym polega tanie latanie, brak wyboru miejsca, brak dużego bagażu, a te pieniądze można przeznaczyć na dojazd do innego miasta, z którego dane loty są najtańsze :)
ziemiagn Ja mam 2 prośby:1.Piszcie od razu na FB w głównym poście z jakiego miasta jest wylot. Zaoszczędza czasu i klikania, no chyba, że o to wam chodzi...2.Ceny biletów, jakie podajecie, nijak się nie mają do ostatecznej ceny po opłatach administracyjnych, opłatach za miejsce itp. Są to ceny wyjściowe, które potem tylko rosną... Może warto to uwzględniać, coby nie było dezinformacji?
adriannagd, 16 listopada 2021, 16:35 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »