Fly4free.pl

Promocja w Wizz Air: Hiszpania, Malta, Islandia, Włochy i inne z Polski od 93 PLN!

93 PLN
Foto: Joakim Lloyd Raboff / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Miła niespodzianka o poranku! Skorzystajcie z promocji, która wystartowała właśnie u węgierskiego przewoźnika i zarezerwujcie dla siebie loty w najciekawszych kierunkach w atrakcyjnych obniżonych cenach. Nie zastanawiajcie się jednak zbyt długo – bilety znikają jak ciepłe bułeczki!

Tylko dziś! Wizz Air przygotował kolejną promocję, w ramach której możecie rezerwować bilety na wybrane połączenia z siatki węgierskiego przewoźnika ze zniżką do 20%. Dostępnych jest wiele atrakcyjnych kierunków, m.in. Włochy, Hiszpania, Malta, Islandia, Izrael i inne! Do wyboru macie wyloty z kilku miast w Polsce, w tym Katowice, Kraków oraz Warszawę

Pamiętajcie, że najtaniej bilety kupią członkowie Wizz Discount Club – pozostali chętni zapłacą nieco więcej. W cenę wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Termin podróży: listopad – marzec
Linie lotnicze: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny

Hotel od 170 PLN/pokój

W Barcelonie proponuję wam zatrzymać się w stylowym, eleganckim 4* hotelu Exe Barbera Parc.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Neapolu wybrałem dla was zakwaterowanie w 4* hotelu Bella Napoli Suites, gdzie poza komfortowym noclegiem czeka was śniadanie wliczone w cenę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

A może wypoczynek na Malcie? Skorzystajcie ze świetnych cen poza głównym, turystycznym sezonem i zatrzymajcie się w 4* hotelu The Windsor.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Foto: ismel leal pichs / Shutterstock
Foto: Romas_Photo / Shutterstock
Foto: FredP / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Aktualnie zaszczepieni mogą podróżować w większości kierunków w UE bez dodatkowych ograniczeń, pozostałe osoby mogą być zobowiązane wykonać test. Szczegóły możecie sprawdzić w naszej wyszukiwarce obostrzeń.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie wnaszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »