Przedłużony weekend w stolicy Piemontu za 432 PLN. Loty do Turynu z Warszawy i 3 noce w 3* hotelu
Na wycieczkę do Turynu wybierzecie się na początku przyszłego roku, w terminie 15-18 stycznia (sobota – wtorek). Czeka was bezpośredni lot z Warszawy, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Wizz Air.
W Piemoncie zatrzymajcie się w 3* hotelu Plaza, który znajduje się blisko centrum miasta. Obiekt może poszczycić się bardzo dobrymi opiniami wystawionymi przez dotychczasowych gości.
Termin podróży: styczeń 2022 r.
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel
Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie tylko 432 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.
Hotel 667 PLN/2 osoby/3 noce
W Turynie rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu Plaza, który znajduje się w dzielnicy San Salvario Valentino. Wszystkie pokoje zostały gustownie urządzone i wyposażone w klimatyzację, ogrzewanie oraz telewizor. W łazience jest prysznic i suszarka do włosów.
Co zobaczyć w Turynie?
Miasto najłatwiej zwiedzać spacerując. Wiedzieliście, że to właśnie tutaj urodził się pierwszy król zjednoczonego państwa: Wiktor Emanuel II?
Zwiedzanie warto rozpocząć od przyjścia na plac imienia Karola Boromeusza. Polecam wam zobaczyć jeden z najpiękniejszych pałaców w Europie, czyli Pałac Królewski, który znajduje się przy Piazza Castello. Przespacerujcie się również ulicą Via Po, która prowadzi do rzeki Pad i może poszczycić się oryginalną zabudową.
Fanom motoryzacji polecam skierować swoje kroki także do Muzeum Automobilizmu, które uznane zostało za jedno z 50 najlepszych muzeów na świecie.
- Dobra wiadomość: osoby, które przyjęły pełny cykl szczepień oraz ozdrowieńcy mogą wjechać do Włoch bez ograniczeń. Pozostali zobowiązani są wykonać przed podróżą test.
- Zobaczcie, jak dostać się z lotniska do centrum miasta.
- Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.
- Sprawdźcie dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!
- Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
- Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
- Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
- Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
Kemer od 2902 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Wyspa Malta od 2729 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Modlin)
Costa del Sol od 2579 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Gdańsk)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?